Oyun Kur
OYUNKUR

HAKKINDA

Potikare oyunu son dönemde oldukça popülerleşen Wordle oyunundan hareketle aynı kurallara sahip olarak eğlence amaçlı üretilmiştir.

POTİKARE OYUNU NASIL OYNANIR?

Anlamlı bir kelime tahmin ederek oyuna başlayınız.

kelime

İlk tahminde doğru kelimeyi bulamadıysanız;

Kelimenizdeki harflerden doğru ve yerinde olan YEŞİL, kelimede bulunan ve yeri yanlış olan SARI, kelimede olmayan GRİ yanacaktır.v

Doğru kelimeyi bulana kadar 6 tahmin hakkınız bulunmaktadır.

Potikare oyununu diğer benzeri oyunlardan ayıran ve farklı bir oyun olmasını sağlayan özelliği oyunların sizler tarafından hazırlanıyor olmasıdır.

OYUN KUR seçeneğinden istediğiniz bir kelime ile oyun kurabilir, kurduğunuz oyunu arkadaşlarınızla paylaşıp çözmesini isteyebilirsiniz.

Beta sürümü ile yayında olan pötiikare oyununa üye olabilir, kurduğunuz oyunların istatistiklerini takip edebilir, çözdüğün oyunlardan topladığınız pö'leri hesabınızda biriktirebilirsiniz.

Gelecek sürümünde yayınlamayı düşündüğümüz sıralamarda üst sıralarda yer almak için şimdiden bir çok oyunu çözerek pö'lerinizi artırmanızı tavsiye ederiz.

Keyifli ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak için çaba sarfediyoruz. Destek, öneri ve eleştirileriniz için tavsiye@azizim.net eposta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler...